Бюджетники отримають не менше 67% від окладу за умови простою

В Україні працівники бюджетної сфери під час воєнного стану за умови простою отримуватимуть щонайменше 67% від окладу. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів.

Бюджетники отримають не менше 67% від окладу за умови простою - today.ua

У постановіКабміну № 221 йдеться про те, що розмір оплати бюджетникам під час простою при воєнному стані мають визначати самі керівники організацій та підприємств. Проте, зарплата в цьому випадку не повинна бути меншою за 67% від окладу.

Уряд дав вказівку органам місцевого самоврядування застосовувати положення постанови № 221 та виконувати в межах фондів заробітної плати за кошторисами у відповідних органах, підприємствах, установах та організаціях.

Бюджетники отримають не менше 67% від окладу за умови простою Слід зазначити, що після вторгнення Росії в Україну сотні тисяч українців було відправлено додому через відсутність роботи або повну втрату роботи. Кабмін навіть ухвалив рішення виплачувати грошову допомогу у розмірі 6500 гривень громадянам, які через війну втратили роботу.

За перший день дії цієї програми, 8 березня, у мобільному додатку Дія подали 1 млн заявок на отримання грошової допомоги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після запровадження в Україні військового стану Кабмін запровадив державне регулювання цін на деякі соціальні продукти.