Будинок у горах із чвертю гектара землі: в Карпатах продають житло всього за 7 тисяч доларів

Любителі усамітнення та майже незайманої природи можуть придбати будинок у горах із чвертю гектара землі. Вартість такої житлової нерухомості порівняно недорога – лише 7 тисяч доларів. З недоліків – відсутність міського комфорту та велика відстань від міста.

Будинок у горах із чвертю гектара землі: в Карпатах продають житло всього за 7 тисяч доларів - today.ua

Оголошення про продаж такого будинку з'явилося на одному з великих порталів, що спеціалізуються на угодах з нерухомістю.

Будинок розташований в Карпатах у селі Тур'є, що знаходиться в гірській частині Львівської області. Навіть на нечисленних знімках, представлених продавцем, видно, що довкола – мальовничі місця: гори, ліс та річка.

Житло має невелику площу – 50 квадратних метрів. Воно складається з двох суміжних кімнат, а також веранди, що примикає до основної споруди, яка, очевидно, служить і передпокоєм, і кухнею. Опалення в будинку пічне, потрібно топити дровами. Добре, що дров навколо вистачає. Навіть якщо не браконьєрствувати, то поряд у лісі вистачить сушняка.

Будинок у горах із чвертю гектара землі: в Карпатах продають житло всього за 7 тисяч доларів

Продавець стверджує, що будинок під шиферним дахом цілком придатний для житла, хоча йому вже 70 років. Житло продається разом з усіма наявними в ньому меблями та начинням. У вартість, крім будинку, входять і 25 соток землі, що примикає до нього.

"Продам будинок у Карпатах, Львівська область. Відмінний відпочинок, поряд річка, ліс. Будинок у хорошому стані", – йдеться в оголошенні.

Щоправда, нічого не пишуть про наявність електроживлення та стільникового зв'язку. Але можна припустити, що принаймні електрика є, оскільки на одному зі знімків видно електроопору. На оптоволокно навряд чи варто розраховувати, але мобільний інтернет, мабуть, є.

Будинок у горах із чвертю гектара землі: в Карпатах продають житло всього за 7 тисяч доларів

Хоча віддаленість від великих населених пунктів свідчить не на користь сталого зв'язку. До найближчого міста Самбора звідси 50 кілометрів, а до Львова - ціла сотня.

Нагадаємо, неподалік від курортного Моршина також виставили на продаж недорогий будинок. За нього хочуть 7,7 тисяч доларів. Щоправда, там пропонують двоповерхову оселю.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel