Що потрібно для отримання компенсації за зруйноване житло – відповідь Мін'юсту

Держава надаватиме нове житло громадянам, які втратили квартири або будинки під час війни. Для цього вони повинні мати документи, що встановлюють право на житло, яке було зруйноване, повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Що потрібно для отримання компенсації за зруйноване житло – відповідь Мін'юсту - today.ua

За його словами, компенсація за зруйноване під час війни житло надаватиметься лише його власникам.

Малюська рекомендує українцям, чиє житло зруйноване або пошкоджене під час боїв, оформити у відповідних органах документи, що встановлюють право власності. В іншому випадку вони залишаться без нового житла від держави.

Тим часом вже можна подати заявку на компенсацію зруйнованого житла через мобільний додаток "Дія". Незабаром заявку можна буде подати у центрах надання адміністративних послуг. Вже кілька десятків тисяч українців подали відповідні заявки.

Що потрібно для отримання компенсації за зруйноване житло – відповідь Мін'юсту Слід зазначити, що українці зможуть обрати місто, де вони хочуть отримати нове житло замість зруйнованого. Нове житло не повинно бути більшим за 150 кв. метрів, навіть якщо, наприклад, площа знищеного під час війни будинку була більшою.

Раніше стало відомо, що в Україні держава почала виплачувати гроші роботодавцям за працевлаштування внутрішньо перемішаних осіб.