Держава заплатить бізнесу за працевлаштування переселенців: стали відомі суми

В Україні стартувала програма допомоги бізнесу, яка займається працевлаштуванням переселенців. Підприємцям, які візьмуть до себе на роботу внутрішньо переміщених осіб (ВПО), держава виплачуватиме по 6500 гривень за кожного такого працівника.

Держава заплатить бізнесу за працевлаштування переселенців: стали відомі суми - today.ua

В Україні вже почали приймати заявки від підприємців, які беруть до себе на роботу ВПО. Про це повідомив під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Ми починаємо приймати заявки від бізнесу, який бере на роботу внутрішньопереміщених осіб. По 6,5 тис. грн ми виплачуватимемо за кожного працівника", - повідомив Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що ця програма створена для того, щоб допомогти переселенцям не лише знайти притулок на новому місці, а й знайти собі застосування. Зараз кожен бізнес та кожне робоче місце важливі для держави, адже вони допомагають вижити конкретним людям та країні загалом.

Держава заплатить бізнесу за працевлаштування переселенців: стали відомі суми Отримавши гроші на оплату праці кожного найнятого переселенця, підприємець зможе трохи розвантажити із себе ношу фінансових зобов'язань та отримає можливість для капіталовкладень у розширення свого бізнесу. Це, у свою чергу, призведе до створення нових робочих місць як для переселенців, так і для місцевих жителів.

Крім того, прем'єр повідомив, що вже понад чверть мільйона переселенців зареєструвалися на отримання щомісячної допомоги від держави у розмірі 2 і 3 тисячі гривень (2 тисячі дається на одного дорослого і 3 тисячі на дитину).

Нагадаємо, ці виплати у розмірі 2000 гривень можуть отримувати не лише громадяни працездатного віку, а й переселенці з числа пенсіонерів. Для цього необхідно оформити заявку на отримання таких виплат. При цьому розмір пенсії не зменшиться. Ці 2000 платяться понад ті гроші, які отримують переселенці.