Біткоїн нестримно крокує вгору: скільки можна заробити на одній монеті за тиждень

Автор: Марченко Любов

Біткоїн на минулому тижні побив свій історичний рекорд і активно крокує вгору. До кінця жовтня одна монета може додати в ціні ще кілька тисяч доларів. Таким чином, на фіксації прибутку можна заробити непогану суму грошей. Однак знаючі люди не радять із цим поспішати. Кажуть - основні вершини у біткоїна ще попереду.

Біткоїн нестримно крокує вгору: скільки можна заробити на одній монеті за тиждень - today.ua

Попередній рекорд біткоїна протримався півроку, з квітня 2021. Тоді він досяг вартості 64 889 доларів. Після цього головній криптовалюті довелося пережити чимало драматичних ситуацій, коли її по кілька разів на день "ховали" і стільки ж разів витягували з небуття.

З кінця вересня, переживши черговий локальний мінімум, біткоїн активно пішов у зріст, і 20 жовтня встановив новий свій рекорд - 66 733 долара.

Експерти кажуть, що, незважаючи на невеликі ситуативні коливання вартості, тепер біткоїн своми позиціями не поступиться. Він дедалі впевненіше зростає в ціні. Біткоїн нестримно крокує вгору: скільки можна заробити на одній монеті за тиждень

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Що підштовхнуло біткоїн до зростання?

Експерти крипторинку кажуть, що потужний імпульс зростанню курсу криптовалюти надав запуск біржового фонду ProShares Bitcoin Strategy ETF. Він буде інвестувати в біткоїни. Після багаторічного лобіювання запуску такого фонду Комісія з цінних паперів і бірж США, нарешті, дала добро.

"Новий фонд, що торгується на Нью-Йоркській фондовій біржі під тікером $ BITO, зібрав у перший день понад 1 млрд доларів торгового обороту. Цей результат засвідчив один із найуспішніших подібних запусків за весь час", - повідомляє CoinDesk.

Ще одним каталізатором зростання біткоїна стало відновлення масового майнінгу криптовалюти китайськими майнерами. У Китаї криптовалюту поставили поза законом. Через це уряд КНР вказав майнерам на двері. Більшість з них передислокувались у сусідній Казахстан і тепер будуть працювати там.

"Ми розглядаємо оптимізм інвесторів стосовно зростання ціни біткоїн як базовий сценарій, тому що відновилася робота криптомайнерів із Китаю після їхньої релокації. І немає причин для зниження темпів роботи", - говорить головний стратег по криптовалюті компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

Ці два фактори потужно підштовхують біткоїн вгору і підвищують його вартість. При цьому Ковальчук прогнозує протягом наступного тижня зростання вартості біткоїна приблизно на 8 тисяч гривень. Тобто, умовно кажучи, за тиждень біткоїн може піднятися від 60 до 68-69 тисяч доларів. Однак поспішати виводити прибуток Ковальчук не радить, адже основний ривок вартості головної криптовалюти ще попереду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Такі рішення можуть приймати трейдери та інвестори, які не бачать картину широко. Технічні фахівці аналізу ринку розуміють, що ордери на фіксацію прибутку розташовані трохи вище", - говорить експерт.

Нагадаємо, багато експертів прогнозують, що вже до кінця поточного року біткоїн може вирости удвічі.