Курс біткоїну до кінця року виросте в два рази

Найпопулярніша в світі криптовалюта почала стрімко дорожчати. Всього за добу біткоїн виріс в ціні більш ніж на 18 відсотків і перевищив позначку в 50 179 доларів США за одну монету.

Курс біткоїну до кінця року виросте в два рази - today.ua

Курс біткоїну, згідно з даними майданчики Coindesk, у вівторок, 5 жовтня 2021 року додав у ціні відразу п'ять відсотків. За тиждень зростання курсу криптовалюти склав 18 відсотків. Вперше за останній місяць вартість біткоїну перевищила позначку в 50 000 доларів США. У 14,30 за Києвом курс криптовалюти досяг $50,179.

На думку аналітиків, якщо найближчим часом по відношенню до курсу біткоїну буде застосована тимчасова модель, то криптовалюта до кінця поточного року впаде в ціні до $30 000. Якщо ж вартість біткоїну буде рухатися відповідно до моделі Stock-to-Flow, то курс електронної валюти злетить в кінці 2021-го року і перевищить $100 000.

Курс біткоїну до кінця року виросте в два рази Варто відзначити, що біткоїну був запущений в 2009 році, з тих пір курс головної криптовалюти світу постійно змінювався і не відрізнявся стабільністю.

Нагадаємо, українцям розповіли, як в рамках податкової амністії можна легалізувати біткоїни і інші види криптовалют.