Оренда квартир у Києві: на столичному ринку житла закінчилась епоха низьких цін

Ринок житла в Києві поступово приходить у свій звичний стан. Оренда квартир, яка з початком війни безпрецедентно подешевшала, повертається до колишніх цін. Буквально за минулий тиждень ціни на орендоване житло помітно зросли.

Оренда квартир у Києві: на столичному ринку житла закінчилась епоха низьких цін - today.ua

Про це свідчать пропозиції, опубліковані на порталі OLX.

Найдешевший варіант, який вдалося виявити журналістам видання segodnya – кімната у комуналці на Дорогожичах. Там за місячну оренду однієї кімнати у чотирикімнатній квартирі господарі просять 2500 гривень. Природно, що кухня, ванна кімната і санвузол - спільні для мешканців усіх чотирьох кімнат. Тому повноцінною таку квартиру назвати не можна. Оренда квартир у Києві: на столичному ринку житла закінчилась епоха низьких цін Найскромнішу пропозицію щодо окремої квартири виставили господарі однокімнатного житла у Святошинському районі. За однокімнатну хрущовку без крутих ремонтів просять 4300 гривень. При цьому ще й хочуть заставу та половину суми за послуги ріелтора. Оренда квартир у Києві: на столичному ринку житла закінчилась епоха низьких цін Далі вже стартує орендоване житло за ціною від 5 тисяч гривень і вище. Таких однокімнатних квартир є чимало у Деснянському районі. Проте чим ближче до центру, тим оренда квартир коштуватиме вище. Залежно від району та комфортності житла розкид цін на однокімнатні квартири дуже великий: від 7 до 26 тисяч гривень. Оренда квартир у Києві: на столичному ринку житла закінчилась епоха низьких цін Вартість оренди квартир на дві кімнати стартує здебільшого від 10 тисяч гривень. І далі вже градація цін йде залежно від району та близькості до центру столиці. У самому центрі дешевше, ніж за 20 тисяч, двокімнатне житло не зняти. Та й то переважно ціни вищі – до 30 тисяч гривень. Оренда квартир у Києві: на столичному ринку житла закінчилась епоха низьких цін Власники трикімнатних квартир у центрі Києві також переважно тримають довоєнні ціни. А ось ближче до околиць оренда квартир, навіть трикімнатних, поки що дешевша, ніж була до війни. Однак цей розрив скорочується з кожним тижнем.

Нагадаємо, мешканцям передмість Київ радять поки що не продавати свої квартири, оскільки зараз житло в Бучі, Ірпені та інших зруйнованих містах дуже дешеве. До осені воно стане дорожчим. Тоді його можна буде вигідніше продати.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua
  • ТЕГИ