Зарплати медиків зросли на 30%: стало відомо, скільки отримують лікарі та медсестри

Автор: Леся Ловіцька

В Україні під час повномасштабної війни різко зарплати медиків зросли на 30%. Названо суми, які отримують лікарі та медсестри.

Зарплати медиків зросли на 30%: стало відомо, скільки отримують лікарі та медсестри  - today.ua

У прес-службі Міністерства охорони здоров'я поінформували про зарплати медиків. Вказано, що вони збільшились на третину. Середня зарплата лікаря у нашій країні – 24 150 грн, а медсестри – 16 100 грн. Минулого року середній оклад лікаря був на рівні 18 170 грн, а медсестри – 13 800 грн.

Стало відомо, в яких регіонах України медичні працівники одержують максимальні зарплати. Йдеться про Херсонську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Миколаївську області. Оклад лікарів там становить близько 26 000 грн.

Зарплати медиків зросли на 30%: стало відомо, скільки отримують лікарі та медсестри

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Найвищі зарплати медсестер – 16-18 тис. грн у Донецькій, Полтавській, Миколаївській областях, а також у Києві. У МОЗ уточнили, що уряд у січні встановив мінімальні зарплати лікарів на рівні 20 тисяч гривень, а медсестер – 13,5 тисячі гривень.

Зарплати медиків зросли на 30%: стало відомо, скільки отримують лікарі та медсестри Користувачі соцмереж бурхливо обговорюють новину про зростання зарплат медпрацівників в Україні. Багато хто різко не повірив представникам профільного відомства.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Це десь у паралельній Україні, де живе наше керівництво та влада", "Це де такі зарплати медсестер? На руки 10 700", "Ви що, знущаєтеся про Херсонську та Миколаївську область? Ви адекватні взагалі?", "Добровільно-примусово перевели на 0,75 ставки ще з січня, зарплати за липень немає. Ми дуже багато заробляємо – 8,500. Не знаємо, де діти ті гроші", - прокоментували стурбовані українці.

Раніше повідомлялося, що українські біженці поскаржилися на рівень медицини в Польщі – вони місяцями чекають на прийом лікаря.