Яйця по 170 грн: Міноборони закуповує продукти для ЗСУ за завищеними цінами

Автор: Леся Ловіцька

Міністерство оборони закуповує продукти для військовослужбовців за завищеними цінами. Зокрема, десяток яєць для військовослужбовців коштує 170 грн. Також названо ціни багатьох інших товарів, передбачених для армії.

Про резонансну угоду профільного відомства стало відомо журналісту Юрію Ніколову із видання ZN.UA. Він зазначив, що у розпорядженні редакції опинилися документи, які свідчать про порушення в закупівлі продуктів.

Угода була укладена у грудні минулого року на суму на понад 13 млрд грн. Узгоджено забезпечення військових частин продуктами харчування у Київській, Полтавській, Чернігівській, Житомирській, Сумській та Черкаській областях.

Ціни на найзатребуваніші продукти порівняли з тими, які встановлені у київському супермаркеті "Сільпо".

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Яйця по 170 грн: Міноборони закуповує продукти для ЗСУ за завищеними цінами

З'ясувалося, що Міноборони закуповує курячі яйця по 17 грн за одне – по 170 грн за десяток, тоді як у столичному магазині їх можна купити по 70 грн.

Вартість картоплі становить 22 грн/кг (у Сільпо – по 8-9 грн/кг). Курячі стегна у торговельній мережі можна купити по 80 грн, а для українських захисників їх купують по 120 грн/кг.

Яйця по 170 грн: Міноборони закуповує продукти для ЗСУ за завищеними цінами

З'ясувалося, що контракт узгоджено з ТОВ "Актив компані", статутний капітал якої становить тисячу гривень. Податкова служба 2021 року анулювала у неї свідоцтво платника ПДВ. Причиною стала відсутність поставок та неподання декларацій. Наприкінці 2022 року угоду з нею підписав директор департаменту держзакупівель Міністерства оборони Богдан Хмельницький.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Яйця по 170 грн: Міноборони закуповує продукти для ЗСУ за завищеними цінами У ZN.UA уточнили, що Міністерство оборони поки що не відповіло на запит із пропозицією прокоментувати вказану інформацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЖЕКам дозволили видавати повістки військовозобов'язаним українцям.