В українські магазини потрапив продукт з небезпечним хімпрепаратом із Польщі: від нього може впасти зір

Автор: Леся Ловіцька

На український ринок потрапив продукт з небезпечним хімпрепаратом із Польщі. Він може негативно вплинути на зір.

В українські магазини потрапив продукт з небезпечним хімпрепаратом із Польщі: від нього може впасти зір  - today.ua

Тривожну інформацію озвучили у Головному управлінні Держпродспоживслужби на Одещині. Вказано, що в Україну ввезли броколі, оброблену хімічним препаратом хлорпірифос. Його дія спрямована на знищення комах. При попаданні в організм людини він може викликати серйозне отруєння. Серед симптомів – біль у животі та погіршення зору.

Наголошено, що Україна отримала повідомлення про влучення на свою територію небезпечного продукту за допомогою міжнародної системи швидкого реагування. Постачальником є польський виробник Prosto Frosto Sp. z o.o.

Шкідливе для організму броколі отримала компанія, яка займається оптовим продажем заморожених продуктів - "Здоровий продукт". Тепер підприємство має вилучити із обігу усі овочі, отримані від цього постачальника.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

"Хлорпірифос застосовують як інсектицид (хімічний препарат, призначений для знищення комах) широкого спектру дії", - зазначено в прес-службі відомства.

Українці, які виявлять небезпечне броколі в торгових мережах, можуть звертатися до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою м. Одеса, вулиця Пересипська, 6. Телефон для довідок: +38 (048) 716-13-01. Партію товару мають вилучити.

В українські магазини потрапив продукт з небезпечним хімпрепаратом із Польщі: від нього може впасти зір

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У чому користь броколі

Броколі або спаржеву капусту вживають люди, які дотримуються здорового харчування. Його краще їсти у сирому вигляді, але багато хто готує на пару. В овочі багато вітамінів – А, С та К, а також мікроелементів. Калорійність – всього 34 ккал/100 г. Броколі потрібно зберігати в холодильнику або у морозильній камері, щоб уникнути втрати корисних речовин.

Раніше було названо найшкідливіші овочі, які краще виключити із раціону харчування.