В Україні весь газ власного видобутку вирішили віддати населенню: як це вплине на тарифи

В Україні давно ведуться суперечки про дешевий газ власного видобутку та про те, чому тарифи на газ для населення країни вже стають непідйомними. Влада держави вперше прийняла рішення, віддати народу ресурс, яким багата його земля.

В Україні весь газ власного видобутку вирішили віддати населенню: як це вплине на тарифи - today.ua

Весь дешевий газ власного видобутку в Україні віддадуть населенню, це дозволить зберегти пільгові тарифи в період опалювального сезону на газ і теплопостачання.

"Це був довгий і важкий переговорний процес. І крапку в ньому поставив президент України Володимир Зеленський, який прийняв рішення, щоб газ для населення зафіксувати на рівні 7,42 грн. Ціна на газ найближчі три роки не буде змінюватися", - розповів в інтерв'ю одному з українських видань мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Відповідний меморандум підписали Асоціація міст України, уряд держави і Нафтогаз. Згідно з документом, з 2022 року громади отримуватимуть 4%-вий податок на доходи фізичних осіб, що дозволить фінансувати пільгові тарифи для соціальної сфери. В Україні весь газ власного видобутку вирішили віддати населенню: як це вплине на тарифи Це означає, що лікарні, дитячі садки і школи отримуватимуть опалення в штатному режимі при будь-яких погодних умовах. Крім того, малозабезпечені особи продовжать отримувати субсидії на оплату комунальних послуг, при цьому теплокомуненерго не понесе істотних збитків.

Нагадаємо, українцям розповіли, як розрахуватися з боргами за опалення перед стартом опалювального сезону, щоб не мерзнути взимку в своїх будинках і квартирах.