В Україні знову подорожчали яйця: супермаркети оновили ціни на продукти на початку листопада

Автор: Леся Ловіцька

В Україні знову подорожчали яйця. Експерти проаналізували ціни на продукти у різних супермаркетах. Стало відомо, де вони продаються дешевше.

В Україні знову подорожчали яйця: супермаркети оновили ціни на продукти на початку листопада - today.ua

Вартість яєць продовжує зростати. За місяць вона зросла більш ніж 20 грн. За даними Мінфіну, наприкінці жовтня середня ціна десятка яєць від ТМ "Квочка" становила 57,23 грн. Зараз за ту саму кількість потрібно заплатити вже 79,15 грн. Різниця складає 21,92 грн. У торговельній мережі Ашан їх можна придбати за 76,50 грн.

Яйця від ТМ Ясенсвіт минулого місяця продавалися по 60,71 грн, а зараз – вже по 73,75 грн. Вартість виросла на 13,04 грн. У Варусі їх реалізують за 72,90 грн.

За 30 яєць від ТМ "Ясенсвіт" потрібно заплатити 218,55 грн. Минулого місяця вони продавалися за 180,45 грн. Товар подорожчав на 38,10 грн.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

В Україні знову подорожчали яйця: супермаркети оновили ціни на продукти на початку листопада

Експерти зазначили, що оптові ціни на яйця впали на 10% після швидкого зростання у жовтні. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький. Він наголосив, що дисбаланс з продуктом був викликаний кількома факторами, зокрема низьким попитом у літній період.

"Виробники вже заклали суттєве збільшення поголів'я, але цей процес триває до 5 місяців від закладки в процес, коли курка починає повноцінно нестися. ​​Тому було зростання цін. Поки що роздрібні ціни залишаються високими, але оптові ціни вже цього тижня знизилися на 10%", – пояснив аналітик в ефірі телемарафону.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Висоцького, зниження цін невдовзі відчують і споживачі, а згодом ціна повернеться до обґрунтованої ринковими умовами.

Раніше повідомлялося, що в одному з київських супермаркетів яйця продають дорожче за 280 грн за десяток.