Яйця по 280 грн: в Україні зафіксували рекордну ціну на дефіцитний продукт

Вартість яєць України підвищилася до рекордних позначок. Десяток у середньому продається по 78 грн. Однак у Києві зафіксували захмарну ціну – більше 280 грн за десяток.

Яйця по 280 грн: в Україні зафіксували рекордну ціну на дефіцитний продукт - today.ua

"Золоті" яйця продаються у київському супермаркеті. На упаковці з 6 яйцями вказано, що їх імпортували із Італії, і йдеться про органічний продукт від курок породи мінорка. Таким чином, за одне яйце потрібно заплатити 28,20 грн, а десяток коштуватиме 281,70 грн.

Яйця по 280 грн: в Україні зафіксували рекордну ціну на дефіцитний продукт

Інтернет-користувачі бурхливо відреагували на появу на прилавках "товару багатих". Вони висміяли ситуацію із яйцями, на які встановлені космічні ціни.

"Напевно, їх півень зніс", "Неправильно породу курочки написали. Має бути "мажорка"", ""Органічні", ніби інші яйця виготовлені штучно із пластику", "Тут, в Іспанії, вони в 4 рази дешевші, сьогодні купувала" , "А що, у нас курей немає?" - з гумором прокоментували українці.

Яйця по 280 грн: в Україні зафіксували рекордну ціну на дефіцитний продукт

Раніше повідомлялося, що українських виробників яєць зобов'язали стабілізувати ціни на яйця, які за місяць подорожчали майже вдвічі. Уряд підтримає бізнесменів, які мають збільшити кількість курей та виробництво.

Мінагрополітики підписало меморандум із Спілкою птахівників України. Відомство має сприяти забезпеченню фермерів необхідними ресурсами та умовами для роботи.

Нагадаємо, що влітку в Україні фіксувалися рекордні ціни на гречку. В одному із київських супермаркетів її продавали за 168 грн. При цьому в пачці не було навіть кілограма крупи – лише 800 грамів. Восени дефіцитний продукт, як і прогнозували експерти, значно подешевшав.

ДЖЕРЕЛОТСН