В Україні рекордними темпами зростають ціни на мед

Автор: Шевченко Лилия

Епоха дешевого меду в Україні закінчилася. На ринок почав надходити мед, який був зібраний в 2021 році. Свіжий бджолиний продукт несподівано стрімко почав дорожчати.

В Україні рекордними темпами зростають ціни на мед - today.ua

Українці змушені купувати мед за рекордно високими цінами, в поточному сезоні ціни на цілющий продукт виросли на 50 - 100 гривень за кілограм. Виробники стверджують, що в подальшому на зниження вартості меду сподіватися не варто, ціни будуть тільки рости.

Цінник на кілограм липового або акацієвого меду сягає 300 гривень. Мед "різнотрав'я" і "соняшник" в 2020 році продавали по 100 гривень за кілограм, зараз ціни на нього підскочили до 130-150 гривень за кілограм.

"Схоже, що епоха дешевого меду в Україні пройшла - його стає менше, а добувати його дорожче, тому мед і далі буде рости в ціні", - пояснила керівник інтернет-магазину ТМ "Знатний Мед" Руслана Плис.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

Власники пасік відзначають, що за останній рік значно зросли витрати на покупку і зміст бджіл, подорожчав інвентар. Крім того, негативний вплив на обсяги видобутку меду вплинули несприятливі погодні умови.

В Україні рекордними темпами зростають ціни на мед Через тривалі холоди навесні поточного року в Україні майже не було травневого меду. Обсяги збору акацієвого меду, якщо порівнювати з показниками 2020 року, знизилися більш ніж на третину. Літня спека і зливи погіршили ситуацію, у виробників виникли серйозні проблеми зі збором липового меду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У той же час, почали зростати темпи виробництва фальсифікату меду. Українців закликають бути вкрай обережними при покупці бджолиних продуктів, довіряти варто тільки великим перевіреним виробникам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почали швидко дорожчати дині. Чи варто чекати зниження вартості баштанних?