В Україні після Нового року кардинально зміняться ціни на квартири

Автор: Шевченко Лилия

Після Нового року в Україні прогнозують кардинальні зміни на ринку нерухомості. Названо терміни, коли відбудеться різкий стрибок цін на квартири.

В Україні після Нового року кардинально зміняться ціни на квартири  - today.ua

Мрія про покупку власної квартири у 2022 році стане для пересічних українців майже недосяжною. Експерти прогнозують суттєве зростання цін на житлоплощу з другої половини березня.

Очікується, що на початковому етапі вартість квадратних метрів зросте до 5%. Проте починаючи з середини весни і до червня 2022 року квартири подорожчають ще суттєвіше. Наступний етап підвищення цін на житлоплощу прогнозують у період з жовтня до кінця грудня наступного року.

Таким чином, в Україні протягом 2022 року очікуються три етапи підвищення цін на квартири як на первинному, так і на вторинному ринках нерухомості. В Україні після Нового року кардинально зміняться ціни на квартири Згідно зі статистичними даними, найбільший попит серед українських покупців мають однокімнатні та двокімнатні квартири площею до 60 квадратних метрів. Саме таке житло у 2022 році дорожчатиме найбільше.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Аналітики відзначають, що причиною зростання цін на нерухомість в Україні стало підвищення вартості будматеріалів та енергоресурсів, значний внесок у подорожчання квартир внесла урядова програма розвитку іпотеки, а також пандемія коронавірусу.

Нагадаємо, українцям доведеться заплатити близько 20% податку за квартири, куплені раніше.