В Україні назвали категорії населення, які до кінця року отримають доплати до пенсій за вислугу років

В Україні до кінця 2021 року буде нараховано надбавки до пенсій за вислугу років, але лише для деяких категорій населення. Решті доведеться почекати підвищення.

В Україні назвали категорії населення, які до кінця року отримають доплати до пенсій за вислугу років - today.ua

Перерахунок пенсій до кінця поточного року зачепить більшість працівників бюджетної сфери. Медики, державні службовці, педагогічні працівники тощо, які вже вийшли на заслужений відпочинок та мають достатній страховий стаж, отримають надбавку до пенсій. Щоб розрахувати розмір надбавки, застосовується формула: середній оклад × % надбавка за вислугу років = сума надбавки.

При цьому у ПФУ зазначили, що пенсіонери бюджетної сфери, які продовжують працювати після досягнення пенсійного віку, не можуть розраховувати на підвищення пенсії за вислугу років. В Україні назвали категорії населення, які до кінця року отримають доплати до пенсій за вислугу років

"Якщо людині призначено пенсію за вислугу років відповідно до ст. 55 зазначеного Закону і надалі вона працевлаштувалась — чи то за основним місцем роботи, чи то за сумісництвом, на посаду, яка дає право на пенсію за вислугу років, вона не матиме права на продовження виплати пенсії за вислугу років", - йдеться у поясненні Пенсійного фонду.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, що буде із тими, хто вийде на пенсію за віком, але без необхідного страхового стажу.