В Україні почали дорожчати мандарини: як змінилися ціни на популярні зимові цитруси

Автор: Шевченко Лилия

У магазинах та на ринках України несподівано поповзли вгору ціни на мандарини. Одні з найпопулярніших цитрусових фруктів у період новорічних свят стрімко дорожчають.

В Україні почали дорожчати мандарини: як змінилися ціни на популярні зимові цитруси - today.ua

На початку грудня 2021 року на прилавках українських супермаркетів мандарини можна було знайти по 27,5 гривень за кілограм фруктів. Наразі мінімальна вартість цитрусів підскочила до понад 30 гривень за один кілограм.

Менш ніж за тиждень у великих мережах супермаркетів у всій Україні мандарини подорожчали в середньому на 4,5 гривні за кілограм. Середній цінник на цей вид цитрусових встановився в діапазоні 32-33 гривні за кілограм. В Україні почали дорожчати мандарини: як змінилися ціни на популярні зимові цитруси Експерти зазначають, що у ряді магазинів та на ринках можна зустріти мандарини за ціною від 25 гривень за кілограм. Найчастіше це або акційні пропозиції, або нижчі сорти та якість фруктів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цікаво, що Національний банк України заявив про проходження піку зростання споживчих цін у 2021 році. Далі в НБУ обіцяють, що ціни не так швидко зростатимуть, а отже інфляція трохи сповільниться.

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Нагадаємо, в Україні стрімко дорожчають банани. Як зміняться ціни на фрукти у 2022 році?