В Україні продаватимуть нові квартири зі знижками, щоб залучити покупців

Автор: Шевченко Лилия

Купівельна спроможність більшості громадян України знижується, що може спричинити застій на первинному ринку нерухомості. Щоб залучити покупців у лютому 2022 року, забудовники вирішили впровадити систему знижок на квартири.

В Україні продаватимуть нові квартири зі знижками, щоб залучити покупців - today.ua

Українські експерти прогнозують незначне підвищення вартості житла у новобудовах, що загалом не має вплинути на загальну кон'юнктуру первинного ринку нерухомості у країні.

"Протягом січня у київських об'єктах, що зводяться, не спостерігалося істотних змін цінової кон'юнктури. У той же час, у лютому можливе «точкове» збільшення вартості житла в новобудовах, пов'язане переважно з переходом до нових стадій будівництва. Проте цінові зміни можливі лише у 5% об'єктів, де рівень зростання вартості квадратного метра можливий у межах 5-10% у гривні", – розповів засновник та керуючий партнер групи компаній Concept Group Михайло Підвисоцький.

В Україні продаватимуть нові квартири зі знижками, щоб залучити покупців Крім того, забудовники чудово розуміють, що квартири за завищеними цінами можуть собі дозволити дуже мала кількість людей в Україні. У зв'язку з цим, для стимулювання попиту на нове житло його пропонуватимуть купити зі знижкою.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерт пояснив, що у лютому забудовники в Україні пропонуватимуть пристойні знижки за умови стовідсоткової сплати вартості квартири. Також можлива пропозиція більш лояльних умов, наприклад зниження початкового внеску при оформленні розстрочки.

Нагадаємо, іноземці почали активно розпродувати житло в Україні. Що відбувається на ринку нерухомості, і як це вплине на ціни на квартири в найближчому майбутньому?