Українці їдуть з рідної країни: в ЄС розповіли, скільки посвідок на проживання видали за рік громадянам України

Автор: Шевченко Лилия

У пошуках кращого життя і високих заробітків сотні тисяч українців виїжджають з рідної країни щорічно. В Євросоюзі оприлюднили страшну статистику, яка показала, що в 2021 році трудова міграція з України знову почала набирати обертів ...

Українці їдуть з рідної країни: в ЄС розповіли, скільки посвідок на проживання видали за рік громадянам України - today.ua

У 2020 році, вперше з 2013-го, почало знижуватися число українців, які залишають рідну країну і отримують посвідку на проживання в ЄС. Згідно з оприлюдненою статистикою, в поточному році понад 2,2 мільйона громадян, 601 тисяча осіб з яких українці, виявили бажання отримати громадянство однієї з країн Євросоюзу. Найчастіше українці вибирають Польщу (488 тисяч), однак тенденція змінюється. Все більше громадян України хочуть поселитися а Німеччині.

Експерти агентства з міжнародного працевлаштування Gremi Personal стверджують, що зниження числа бажаючих отримати посвідку на проживання в Європейському Союзі відбулося на тлі пандемії і впроваджених обмежень. Українці їдуть з рідної країни: в ЄС розповіли, скільки посвідок на проживання видали за рік громадянам України Проміняти життя в рідній стороні українці готові не тільки заради життя в ЄС. У трійку лідерів входять ще два вельми несподіваних напрямки. Це Марокко та Індія. У 2020 році вид на проживання в цих країнах отримали 123,4 і 78,3 тисяч осіб відповідно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У 2021 році кількість трудових мігрантів з України, які подали документи на отримання виду на проживання в інших державах, початок знову зростати. Українці стали найбільшою групою трудових мігрантів в світі.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Нагадаємо, українські заробітчани більше не хочуть працювати в Польщі. Трудові мігранти з України кинулися в багатші країни ЄС.

Головне