Українці отримають по 1200 грн від Червоного Хреста: хто може розраховувати на виплати

Червоний Хрест надає одноразову грошову допомогу українцям, які постраждали від воєнних дій. Жителі звільненої Херсонської області зможуть отримати по 1200 грн.

Українці отримають по 1200 грн від Червоного Хреста: хто може розраховувати на виплати  - today.ua

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, що йдеться про людей, які не були евакуйовані із Херсонщини під час її окупації. Для підтримки громадян, які опинилися у складній ситуації, виділили 100 млн грн.

У Червоному Хресті наголосили, що гроші почнуть виплачувати через Укрпошту з грудня. Мешканці зможуть отримати кошти через два стаціонарні поштові відділення, розташовані в обласному центрі. Центральне доставлятиме виплати по всій Херсонській області.

У прес-службі гуманітарної організації повідомили, що проект реалізується спільно з Мінреінтеграції, ТЧХУ та Укрпоштою.

Раніше стало відомо, що Укрпошта забезпечить виплату пенсій херсонцям, які перерахувала держава. Зазначено, що мобільні відділення розвозитимуть пенсії після отримання дозволу від військовослужбовців, які мають забезпечити безпеку у регіоні. У Херсоні також заплановано оновлення роботи стаціонарного відділення.

Українцям нагадали, що всі пенсії, які вони не змогли одержати в окупації, будуть збережені. Виплати не припиняли нараховувати на картки. Пенсіонери зможуть їх зняти та використати.

Нагадаємо, що мешканці деокупованих територій, зокрема Херсонської області, мають право на кілька видів соціальної допомоги від України та міжнародних партнерів.

Українці отримають по 1200 грн від Червоного Хреста: хто може розраховувати на виплати

Зокрема йдеться про 2200 грн від Міжнародної організації з міграції. Для оформлення допомоги слід звернутися до призначених військових адміністрацій або органів місцевого самоврядування.

Довідки з питань виплат надають у Мінреінтеграції за цілодобовою гарячою лінією 1548, а також на гарячу лінію уповноваженого з ВПО: +3 8 (066) 813-62-39.

Як відомо, Червоний Хрест також виплатить по 2500 грн українським переселенцям, які були змушені залишити свої будинки через повномасштабну війну.