Українцям перерахували основні причини, через які багато хто не може оформити комунальну субсидію на оплату послуг ЖКГ. Деякі види відмов можна опротестувати лише у судовому порядку.
У 2021 році отримати субсидію стало набагато складніше, вимоги стали більш жорсткими, тому багато українців виявляються віч-на-віч із проблемою оплати комунальних послуг.
Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко перерахував найчастіші причини відмови у наданні субсидії. Допомога від держави неможливо отримати, якщо є заборгованість з оплати комунальних послуг понад три місяці.
Щоб субсидію все ж таки нарахували, можна спробувати опротестувати заборгованість у суді або звернутися до відповідних структур із проханням реструктуризації боргу. Якщо це буде зроблено, то людина може подати пакет документів на оформлення субсидії. Депозити у банках – це ще одна часта причина неможливості оформити субсидію. Також у держдопомозі на оплату послуг ЖКГ можуть відмовити, якщо людина має кілька об'єктів нерухомості, особливо в міській місцевості.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
"У багатьох випадках є розуміння того, що багато працездатних членів сім'ї, які ніде не працюють систематично роками і не перебувають на обліку у центрі зайнятості", – зазначив Музиченко.
Нагадаємо, українцям розповіли, як оформити субсидію через програму "Дія". Аналогічно можна оформити пенсійні виплати.