Торгову мережу Metro визнали міжнародним спонсором війни: як виправдався український рітейлер

Автор: Леся Ловіцька

Національне агентство із запобігання корупції оновило список міжнародних спонсорів війни. До нього увійшла торгова мережа Metro Cash and Carry, яка допомагає російським окупантам.

Торгову мережу Metro визнали міжнародним спонсором війни: як виправдався український рітейлер - today.ua

У прес-служба НАЗК повідомили, що справа в тому, що компанія продовжила розвивати бізнес у РФ, незважаючи на криваву війну, яку веде країна-агресор. Українська команда Metro зробила заяву про те, що не має відношення до подібних дій та підтримує ЗСУ. Вона неодноразово вимагала від штаб-квартири припинення діяльності у Росії.

У НАЗК зазначили, що інтереси керівництва компанії, крім рітейлу, тісно пов'язані із банківською та нафтогазовою галузями та допомагає розвитку військової сфери рашистів.

Відзначено, що головний акціонер Metro Cash & Carry Даніель Кретинскій контролює компанію EP Infrastructure, якій належить більша частина (49%) Eustream. Ця фірма управляє газотранспортною системою, яка відповідає за постачання російського палива до Східної та Центральної Європи.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

"Поки весь цивілізований світ відмовляється від енергоресурсів держави-терориста, керівництво Metro Cash & Carry демонструє, що співпраця з РФ не тільки не буде припинена, а й надалі лише посилюватиметься", - зазначили в НАЗК.

З'ясувалося, що це єдине свідчення підтримки Росії. Metro Cash & Carry реалізує на російській території нові проекти та приймає оплату місцевими картами "Мир" Компанія відкриває на їх території нову мережу супермаркетів "Фасоль".

Торгову мережу Metro визнали міжнародним спонсором війни: як виправдався український рітейлер

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Команда METRO Україна відреагувала на потрапляння компанії до переліку спонсорів війни. Зазначено, що вона й надалі намагатиметься переконати колег. Наші співвітчизники наголосили, що щодня передають десятки тисяч одиниць товарів українським військовослужбовцям та волонтерам. Вони повідомили про свого співробітника Романа Жахановича, який захищає Батьківщину від загарбників.

Раніше в центрі скандалу опинилася торгова мережа Auchan – її викрили у допомозі російським окупантам.