Стали безхатьками: сотні українських біженців залишились без даху над головою у Великобританії

Деякі українські біженці втратили дах над головою у Великій Британії. Понад 600 сімей визнали безхатченками або опинилися у зоні ризику стати безхатьками.

Стали безхатьками: сотні українських біженців залишились без даху над головою у Великобританії  - today.ua

Про це повідомляє видання УНІАН із посиланням на Sky News. За інформацією уряду, станом на початок червня в небезпечній ситуації опинилися 660 сімей, у 480 з яких є діти. Зазначено, що зазначені цифри не відображають реального стану справ, оскільки понад чверть представників місцевої влади не надали даних.

Українські біженці втратили житло, бо він їм недоступне або ж їм не вдалося домовитися про тимчасове розміщення.

"Переважна більшість людей добре приживаються, але у меншості випадків, коли сім'я або її спонсор розривають стосунки, влада зобов'язана стежити за тим, щоб сім'ї не залишалися без даху над головою. Влада також може допомогти з пошуком нового спонсора", – зазначив представник місцевої влади.

Стали безхатьками: сотні українських біженців залишились без даху над головою у Великобританії Нагадаємо, після початку війни з Росією до Великої Британії переїхали 77 200 українців. Наші співвітчизники отримують допомогу у рамках програми Homes for Ukraine. Учасники можуть перебувати на території Великої Британії протягом трьох років. Їм на півроку надається житло (будинок або додаткова нерухомість спонсора), доступ до освіти, роботи, медичного обслуговування та соціальних пільг. За даними ООН, Україну через бойові дії покинули близько 6,5 мільйона громадян.

Раніше стало відомо, що у Чехії українські біженці втратили виплати у 200 євро.

ДЖЕРЕЛОУНИАН