Смартфон скоро зламається: 3 ознаки того, що гаджету прийшов кінець

Смартфон іноді підводить у самий невідповідний момент. Однак у багатьох випадках він попереджає про свою поломку заздалегідь. Є як мінімум 3 ознаки того, що вашому гаджету настав кінець.

Смартфон скоро зламається: 3 ознаки того, що гаджету прийшов кінець  - today.ua

Навіть найякісніші та найдорожчі смартфони ламаються – ніщо не вічне, а тим більше техніка. Про те, що телефон готується "померти", можуть свідчити багато факторів. З віком він починає більше нагріватися, глючити і швидше розряджатися.

У багатьох випадках врятує заміна батареї. Але новий акумулятор не допоможе, якщо проблеми гаджета більші. Є точні ознаки того, що мобільник скоро вирушить на розбірку - на деталі або в смітник. Реанімувати смартфон навряд чи вдасться у наступних випадках.

Першою ознакою є те, що телефон став довго вантажити програми. Йому стають не під силу навіть найлегші завдання. "Задумливість" невдовзі призведе до поломки.

Другим тривожним дзвінком є утворення смуг на екрані. Це в більшості випадків говорить про те, що смартфон незабаром "накаже довго жити".

Третє, на що потрібно звернути увагу - самовільне включення та вимкнення гаджета. Це, як правило, говорить про те, що девайс протягне ще зовсім небагато.

Смартфон скоро зламається: 3 ознаки того, що гаджету прийшов кінець Безперечно, телефон при вищевказаних "симптомах" потрібно здати в ремонт. При цьому заміна окремих частин мобільного може бути надто дорогою та недоцільною.

Раніше повідомлялося, навіщо у смартфоні включати режим польоту – він стане у нагоді не тільки у літаку. Є 4 хитрощі, які знадобляться вам і на землі.