Не тільки у літаку: навіщо в смартфоні вмикати режим польоту – 4 хитрощі

Режим польоту зазвичай використовується в смартфоні при перельотах на літаку. Однак у звичайному житті також є сенс іноді його вмикати. Експерти назвали 4 хитрощі, які стануть у нагоді користувачам гаджетів.

Не тільки у літаку: навіщо в смартфоні вмикати режим польоту – 4 хитрощі  - today.ua

Смартфон – незамінний помічник більшості людей. Він із нами в режимі 24/7. У літаках користувачі зазвичай включають режим польоту. Однак авіарежим стане в нагоді навіть якщо ви не подорожуєте. Опція буде корисною ще як мінімум у чотирьох випадках.

Режим польоту можна увімкнути замість перезавантаження телефону. Спробуйте зробити так, коли виникнуть проблеми з мобільним зв'язком.

Смартфон із включеними авіарежимом допоможе захистити себе від дзвінків та повідомлень. При цьому функціональність девайса, яка не потребує підключення до мережі, залишиться доступною.

Не тільки у літаку: навіщо в смартфоні вмикати режим польоту – 4 хитрощі Режим польоту стане в нагоді батькам з маленькими дітьми. Малеча зможе погратись смартфоном, але при цьому нічого нікому не відправить і не подзвонить.

У телефоні можна активувати авіарежим, якщо спостерігаєте нестабільність роботи мережі та є бажання заощадити заряд акумулятора.

Раніше повідомлялося, чому не можна використовувати смартфон із розбитим екраном. Для цього є щонайменше чотири причини.