Робота в Європі: названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати українські біженки у лютому

В Європі після новорічних свят поменшало вакансії, але їх достатньо для українських біженок. Їм доступна робота із житлом для дітей. Стало відомо, на які пропозиції та зарплати можуть розраховувати наші співвітчизниці у лютому.

Робота в Європі: названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати українські біженки у лютому - today.ua

Аналітики міграційної платформи EWL повідомили про ситуацію у різних країнах.

Польща

Середня зарплата там – близько 37 тисяч гривень. Потрібні робітниці на склади, у сферу логістики, в автомобільну галузь, на підприємства харчової промисловості, зокрема на виробництво морозива.

Румунія

Українські біженки можуть знайти в Румунії вакансії на виробництві та логістичних складах. До щомісячної зарплати (в середньому близько 22 тисячі гривень) пропонують купони на харчування та безкоштовне житло.

Чехія

Серед актуальних вакансій у цій країні – на складах для збору вентиляторів, кондиціонерів та деталей до них, а також комплектувальники товарів. Більшість роботодавців надають безкоштовне харчування або харчування зі знижками. Без знання мови можна отримувати за місяць близько 42-47 тисяч гривень.

Робота в Європі: названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати українські біженки у лютому

Голандія

У Нідерландах українські біженки працевлаштовуються на логістичних складах та підприємствах із виробництва м'ясної продукції. Зарплата – близько 72 тисяч гривень до вирахувань. Часто потрібна наявність посвідчення водія, статус тимчасової охорони, виданий державою, а також BSN – місцевий аналог ідентифікаційного коду.

Нагадаємо, що за незаконну роботу в Німеччині українські біженці можуть одержати штраф до 50 тисяч євро або тюремний термін.

ДЖЕРЕЛОРКБ