Робота в Європі: названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати українські біженки у лютому

Автор: Леся Ловіцька

В Європі після новорічних свят поменшало вакансії, але їх достатньо для українських біженок. Їм доступна робота із житлом для дітей. Стало відомо, на які пропозиції та зарплати можуть розраховувати наші співвітчизниці у лютому.

Робота в Європі: названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати українські біженки у лютому - today.ua

Аналітики міграційної платформи EWL повідомили про ситуацію у різних країнах.

Польща

Середня зарплата там – близько 37 тисяч гривень. Потрібні робітниці на склади, у сферу логістики, в автомобільну галузь, на підприємства харчової промисловості, зокрема на виробництво морозива.

Румунія

Українські біженки можуть знайти в Румунії вакансії на виробництві та логістичних складах. До щомісячної зарплати (в середньому близько 22 тисячі гривень) пропонують купони на харчування та безкоштовне житло.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Чехія

Серед актуальних вакансій у цій країні – на складах для збору вентиляторів, кондиціонерів та деталей до них, а також комплектувальники товарів. Більшість роботодавців надають безкоштовне харчування або харчування зі знижками. Без знання мови можна отримувати за місяць близько 42-47 тисяч гривень.

Робота в Європі: названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати українські біженки у лютому

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Голандія

У Нідерландах українські біженки працевлаштовуються на логістичних складах та підприємствах із виробництва м'ясної продукції. Зарплата – близько 72 тисяч гривень до вирахувань. Часто потрібна наявність посвідчення водія, статус тимчасової охорони, виданий державою, а також BSN – місцевий аналог ідентифікаційного коду.

Нагадаємо, що за незаконну роботу в Німеччині українські біженці можуть одержати штраф до 50 тисяч євро або тюремний термін.