ПриватБанк повернув українцям популярну до війни послугу

ПриватБанк відновив дію послуги, яка була затребувана у клієнтів до війни з Росією. В українців знову з'явилася можливість купувати за вигідними умовами.

ПриватБанк повернув українцям популярну до війни послугу  - today.ua

Найпопулярніший банк країни повернув українцям розстрочку. Йдеться про кредитування за програмами "Миттєва розстрочка" та "Оплата частинами". У прес-службі ПриватБанку повідомили, що від сьогодні клієнти знову можуть купувати товари в кредит у мережі магазинів-партнерів.

Дізнатися про доступний ліміт на покупки та інформацію про оплату можна У додатку Приват24. Для цього необхідно вибрати вкладку "Сервіси", перейти на "Кредити", вибрати "Оплату частинами" або "Миттєву розстрочку".

Нагадаємо, за даними Міністерства фінансів України, ПриватБанк став абсолютним лідером за сумою кредитів, які були видані за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%". Загальна сума позик за період дії програми становила понад 16 млрд грн.

ПриватБанк повернув українцям популярну до війни послугу

Керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заїграєв повідомив, що після введення військового стану в Україні значно збільшилися обсяги кредитування. У квітні банк встановив абсолютний рекорд: клієнтам мікро- та малого бізнесу за місяць видали понад 4,5 млрд грн кредитів.

З початку бойових дій у країні ПриватБанк видав за всіма кредитними програмами для бізнесу 7,3 млрд грн.

Раніше ПриватБанк попередив своїх клієнтів про шахраїв. Вони знайшли новий спосіб, як обманювати українців через додаток "Дія".