ПриватБанк попередив клієнтів про шахраїв: обманюють українців через додаток “Дія“

ПриватБанк дізнався, що його клієнти масово одержують повідомлення від шахраїв. Вони пропонують українцям скористатися фейковим ботом "Дія" нібито для отримання державної допомоги переселенцям. В результаті людей ошукують.

ПриватБанк попередив клієнтів про шахраїв: обманюють українців через додаток “Дія“ - today.ua

Інтернет-аферисти особливо активізувалися після початку війни із Росією. Вони намагаються нажитися на українцямх, які й так перебувають у складній фінансовій ситуації. Співробітники ПриватБанку звернулися до кіберполіції. Вони разом з правоохоронцями намагаються заблокувати роботу аферистів.

Відзначено, що користувачам фейкового телеграм-робота пропонують перейти за посиланнями на фішингові сайти, які незаконно використовують айдентику Приват24 і ПриватБанку. Це дуже небезпечно. Українці, які введуть дані своїх карток, можуть втратити гроші.

ПриватБанк попередив клієнтів про шахраїв: обманюють українців через додаток “Дія“ У прес-службі ПриватБанку нагадали, що достовірна інформація про держвиплати та правила отримання допомоги розміщується лише на офіційних сайтах держслужб та самого банку.

Українці повинні подавати заявки на допомогу через програму "Дія" і адмінцентри, а не через приватні Телеграм-канали.

Нагадаємо, вчора українці зафіксували збій у популярному мобільному додатку "Приват24". Що стало його причиною дізнайтесь тут.

ДЖЕРЕЛОПриватбанк