ПриватБанк звинуватили в обмані зі страховими виплатами: українець отримав 149 гривень замість 50 000

Клієнти ПриватБанк, які оформили страховку і кожен місяць старанно вносили внески, зіткнулися з неприємною ситуацією. Українці замість великої суми на лікування отримують менше 150 гривень ...

ПриватБанк звинуватили в обмані зі страховими виплатами: українець отримав 149 гривень замість 50 000  - today.ua

Державний ПриватБанк пропонує своїм клієнтам застрахувати своє здоров'я, але в результаті нічого не виплачує. Про це на сайті Мінфін розповів "Aleksberd12". За словами українця, він вибрав для страхування в ПриватБанку "Захист на кожен день", в якій загальна сума виплати становить 50000 гривень.

Сталося так, що чоловік отримав важку травму хребта, медики оформили йому лікарняний на три місяці. Але ПриватБанк не вважає це страховим випадком, тому виплатив клієнтові всього 149 гривень 25 копійок. ПриватБанк звинуватили в обмані зі страховими виплатами: українець отримав 149 гривень замість 50 000

"Величезне спасибі за допомогу, щоб я без вас робив. Починають відмазки це не ми страхуємо. А дзвінки з умовляннями зі страхування і обіцянці золотих гір чомусь роблять оператори ПриватБанку. Не рекомендую страхування в ПриватБанку і взагалі ПриватБанк в цілому!" - не без іронії написав "Aleksberd12" в своєму коментарі.

Служба підтримки підтвердила, що ПриватБанк не є страховою компанією, тому не вирішує, кому і скільки виплачувати грошових коштів. Крім того, чоловікові повідомили, що він не надав необхідні документи для оформлення страхової виплати.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк обмежив перекази з картки на картку. Українці дуже незадоволені нововведенням банку.