ПриватБанк обмежив клієнтам перекази з картки на картку

ПриватБанк запровадив нові ліміти переказів з картки на картку. Оновлені ліміти почали діяти з жовтня і будуть діяти при переказах через усі канали.

ПриватБанк обмежив клієнтам перекази з картки на картку - today.ua

У повідомленні ПриватБанку йдеться, що зміни вносяться для протидії відмиванню брудних грошей - в рамках законодавства. Ці та інші нововведення, які здійснюються банком, вносяться в порядку фінансового моніторингу.

"З жовтня 2021 ми внесли незначні корективи в правила здійснення р2р перекладів, що стосуються лімітів на перекази з картки на картку Visa / Mastercard через усі канали", - пишуть у повідомленні від ПриватБанку.

У повідомленні також відзначають, що ліміти будуть встановлюватися на один календарний місяць, з 1 числа по 30-31. Для переказів усередині України і за кордон передбачено різний ліміт операцій.

Зокрема, по Україні можна за місяць зробити до 100 переказів, а за кордон - до 35. ПриватБанк обмежив клієнтам перекази з картки на картку Є також ліміт на отримання грошових переказів. Одна людина може отримати на свою карту до 100 переказів усередині України і до 30 - з-за кордону.

При цьому за інформацією ПриватБанку щомісяця переказами з карти на карту користуються понад 7 мільйонів його клієнтів. Причому переважна більшість з них (99,7%) вписуються у встановлені ліміти.

У ПриватБанку окремо дали пораду тим клієнтам, які змушені отримувати на свою карту багато переказів. Наприклад, при зборі коштів на лікування і тому подібні змушені грошові збори. В такому випадку ПриватБанк рекомендує звернутися до нього через один із можливих контактів, щоби підтвердити ситуацію.

"Якщо ви збираєте гроші на благодійність, або волонтерські гроші, зателефонуйте нам на 3700 або напишіть в чат "Допомога Онлайн". Надішліть посилання з соціальних мереж або документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня ми встановимо для таких карт безлімітний режим ", - пишуть у ПриватБанку.

Деякі клієнти також цікавляться, що їм робити, якщо вони отримували на карту гроші від продажу товарів. У цьому випадку їм потрібно зареєструватися як підприємець і відкрити окремий рахунок. Тоді можна буде безперешкодно отримувати на свій рахунок такі платежі.

"Щоб відправляти і отримувати перекази безлімітно, радимо відкрити рахунок фізичної особи - підприємця або особи, що займається професійною незалежної діяльністю відповідно до чинного законодавства України", - порадили в ПриватБанку.

Нагадаємо, днями ПриватБанк заявив про закриття відділень по всій Україні.

ДЖЕРЕЛОprivatbank.ua