ПриватБанк почав виплачувати компенсацію вкладникам збанкрутілого банку

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк почав виплачувати компенсацію вкладникам збанкрутілого АТ "Банк Форвард". Повернення коштів розпочалося 1 березня.

ПриватБанк почав виплачувати компенсацію вкладникам збанкрутілого банку - today.ua

Виплату вкладникам здійснює Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Він відшкодовує їм кошти за договорами банківського вкладу, термін дії яких вийшов до 7 лютого 2023 року включно, а також за поточними рахунками.

За зазначеними договорами гроші відшкодовуються у повному розмірі депозиту разом із відсотками, які були нараховані на кінець дня 7 лютого 2023 року. При цьому вклади в іноземній валюті повертають до гривні. Їх вираховують за офіційним курсом НБУ на вказану дату.

У прес-службі ПриватБанку повідомили, що кошти вкладникам виплачують через їхній банк та інші банки-агенти Фонду, які підключені до Автоматизованої системи виплат. Отримати кошти можна дистанційно. Для цього слід звернутися до клієнтської підтримки за телефоном 3700 або написати в онлайн-чат. Також можна звернутися безпосередньо до банківського відділення.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

ПриватБанк почав виплачувати компенсацію вкладникам збанкрутілого банку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначено, що майже кожен другий вкладник (43%) ліквідованих банків України отримує відшкодування своїх коштів від Фонду через ПриватБанк дистанційно, без відвідування стаціонарного відділення.

Нагадаємо, що про банкрутство АТ "БАНК ФОРВАРД" російського олігарха Рустама Таріко стало відомо у лютому. Проте частка фінустанови становила 0,1% від активів платоспроможних банків та стабільність банківського сектору України не постраждала. У НБУ дійшли висновку, що установа проводить ризикову діяльність за недостатнього доходу, її віднесли до категорії проблемних. Проблеми посилилися - і банк визнали неплатоспроможним.

Головне