Смартфон на Android часто може підгальмовувати та відверто глючити – на це іронічно натякають власники айфонів. Однак іноді справа не в тому, що операційна система менш якісна. Є 5 основних причин, чому улюблений гаджет відмовляється працювати як слід.
Смартфон на Android підвисає, довго відкриває програми та відмовляє функціонувати у найнезручніший момент? Фахівці знають, що відбувається з телефонами та як це виправити.
Переповнена кеш-пам'ять
Кеш-пам'ять зберігає тимчасові файли. Якщо вона переповнена, смартфон поступово перестає відповідати на запити. Сенсорні кнопки можуть не реагувати на торкання, програми повільніше завантажуються та гальмують у роботі.
Періодично очищайте кеш у найпопулярніших програмах. Для цього потрібно зайти до "Налаштування телефону", вибрати "Додатки" та потрібні вам – де зібралося багато Гб інформації. Відкрийте вкладку "Сховище" та натисніть кнопку "Очистити кеш".
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Зайві програми
Надлишок непотрібних програм засмічують пристрій - він перестає працювати з нормальною швидкістю. Зайдіть до "Параметри" і виберіть розділ "Додатки". Видаліть ті, якими не користуєтеся. Також можна видаляти непотрібні додатки прямо з робочого столу смартфону.
Постійна робота важких програм
Важкі програми, які працюють у фоновому режимі, впливають на роботу телефону. Відкрийте меню запущених програм за допомогою сенсорної кнопки внизу екрану девайса. Закрийте всі відкриті програми пальцем вгору або вбік, залежно від пристрою. Це також можна зробити за допомогою кнопок "Параметри", "Програми" та "Зупинити".
Переповнене сховище
Сховище часто виявляється забитим документами та медіафайлами. Коли місце закінчується, продуктивність пристрою значно знижується. Перевірте це через розділи "Налаштування", "Обслуговування пристрою" та "Сховище". Перенесіть файли на ПК, флешку або диск. Видаліть дубльовані файли, що засмічують пристрій.
Віруси
Смартфон міг підхопити шкідливий вірус – через сайт або разом із встановленим додатком. Завантажте антивірус через Google Play, проведіть діагностику гаджета.
Смартфон продовжує глючити? Скиньте налаштування через відповідний розділ "Загальні налаштування", "Скинути", "Скинути дані" та "Скинути". Однак, потрібно заздалегідь виконати резервне копіювання, щоб не втратити дані.
Нагадаємо, що є як мінімум три ознаки того, що смартфон скоро зламається.