Пенсії військовослужбовців: стало відомо, чи враховуватимуть доплати у 30, 50 та 100 тис. грн

Автор: Леся Ловіцька

Багато українських військовослужбовців отримують доплати до основного розміру зарплати. Йдеться про 30, 50 та 100 тис. грн. Стало відомо, чи враховуватимуться вони під час виходу на пенсію.

Пенсії військовослужбовців: стало відомо, чи враховуватимуть доплати у 30, 50 та 100 тис. грн - today.ua

Бойові доплати українських захисників не братимуть до уваги під час їхнього виходу на пенсію. Справа в тому, що розмір нарахування пенсії затверджується законодавством. "Премії" військовослужбовці отримують лише у період дії воєнного стану. Вони не мають постійного характеру, тому їх не можна враховувати для обчислення розміру пенсійних виплат.

Коли розраховують пенсію силовикам, враховують їхнє щомісячне грошове забезпечення, оклади за посадою та/або доплати за звання, відсоткову надбавку (доплату) за вислугу років, додаткові щомісячні види грошового забезпечення доплати, добавки та премії.

За законом №29 "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та членів їх сімей", пенсію можуть отримати особи з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) офіцерського, старшинського, сержантського та рядового складу, а також члени їх сімей.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

У ВРУ готують новий закон про зарплати військовослужбовцям замість доплат 30 000 грн

У Верховній Раді України ініціювали новий законопроект щодо грошової винагороди військовослужбовців. Створено спеціальну робочу групу. Надійшла пропозиція підвищити розмір заробітної плати людям, які покликані на строкову військову службу, до рівня не нижче за мінімальну. Також планується збільшити стипендії курсантам – до рівня не нижче за стипендії цивільних вузів.

Пенсії військовослужбовців: стало відомо, чи враховуватимуть доплати у 30, 50 та 100 тис. грн

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Депутати також обговорили індексацію пенсій військовослужбовцям та проблемні питання виплат компенсації членам сімей військовослужбовців, які зникли безвісти.

Раніше повідомлялося, що в Україні готують новий 10% податок для фінансування доплат військовослужбовцям.