Ощадбанк звернувся до українців із вимогою забрати пластикові картки у відділеннях

Державний Ощадбанк закликав громадян України звернутися за першої можливості до відділень фінустанови та забрати свої нові банківські картки.

Ощадбанк звернувся до українців із вимогою забрати пластикові картки у відділеннях - today.ua

В Ощадбанку ухвалили рішення знову продовжити термін дії пластикових карток українських пенсіонерів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Громадяни цієї категорії з різних причин не мають змоги забрати перевипущені пластикові картки. Термін дії колишніх банківських карток Ощадбанку для ВПО закінчився в період з 2020 по 2021 р., однак українці не можуть їх перевипустити, оскільки виникли труднощі з перетином лінії розмежування в зоні ООС.

Проте Пенсійний фонд продовжує щомісяця перераховувати на рахунки переселенців їхні пенсійні виплати. У свою чергу, в Ощадбанку знову вирішили продовжити термін дії карток ВПО. Про це повідомила начальник філії Донецького обласного управління Ощадбанку Світлана Івенко. Ощадбанк звернувся до українців із вимогою забрати пластикові картки у відділеннях Внутрішньо переміщеним особам для отримання карток Ощадбанку слід записатися в електронну чергу та погодити візит до відділення. Зробити це можна за телефоном: 0-800-210-800, через чат-бот додатків Telegram та Messenger або на сайті Ощадбанку.

"По можливості, зверніться до відділень банку і отримайте свої карти. Вони вже перевипущені, доставлені і чекають на вас", - звернулася до клієнтів начальник філії Донецького обласного управління Ощадбанку.

Нагадаємо, Ощадбанк звинуватили у шахрайстві з комунальними платежами. Українці залишаються без субсидій.