Ощадбанк звинуватили у шахрайстві з комунальними платежами: на що варто звернути увагу клієнтам

Державний Ощадбанк звинуватили у тому, що клієнти фінустанови не можуть отримати субсидію на оплату комунальних послуг. Банк затримує передачу даних, тому у українців з'являються багатотисячні заборгованості.

Ощадбанк звинуватили у шахрайстві з комунальними платежами: на що варто звернути увагу клієнтам - today.ua

На сайті Мінфін українець розповів про проблеми, які у нього виникли через дії Ощадбанку. Чоловік розповів, що він непрацюючий пенсіонер, комунальні послуги оплачує через інтернет-банкінг "Ощад 24/7". Декілька років тому автор коментаря не отримував житлову субсидію, оскільки Ощадбанк вчасно не передав дані. Внаслідок цього утворилася багатотисячна заборгованість за гарячу воду.

"Цього року позбавлений житлової субсидії через заборгованість перед Управляючою компанією на суму 1248,20 грн. внаслідок непередачі їй Ощадбанком моїх щомісячних платежів. На мій запит про причину відсутності платежів Ощадбанк стверджує, що моїх платежів не було два попередні9 до 20 хоча у мене є всі оплачені і підтверджені самим Ощадбанком квитанції за останні чотири роки. Т. е. Ощадбанк пограбував свого клієнта-пенсіонера", - написав користувач з ніком Y37DfgLA93 в Мережі.

Ощадбанк звинуватили у шахрайстві з комунальними платежами: на що варто звернути увагу клієнтам Служба підтримки Ощадбанку відповіла незадоволеному клієнту на його скаргу, що банк чітко та своєчасно перераховує кошти за реквізитами. Щоб вирішити питання із заборгованістю, необхідно надати квитанції про оплату комунальних послуг відповідним постачальникам.

Нагадаємо, Ощадбанк вирішив відмовитися від мобільного додатку Ощад24/7. Які зміни чекають на клієнтів?