Полегшить життя українцям: у “Дії“ з'явилась нова послуга для бізнесменів

Популярний портал "Дія" представив нову послугу для українських підприємців. Очікується, що вона спростить роботу бізнесменам, яким буде легше оформляти документацію.

Полегшить життя українцям: у “Дії“ з'явилась нова послуга для бізнесменів  - today.ua

Раніше власнику своєї справи потрібно було багато часу возитися з документами, що дозволяють його діяльність. Паперова тяганина залишилася в минулому. Українцям повідомили про створення у "Дії" "єДекларації". Послуга реалізована Мінцифрою спільно з Офісом ефективного регулювання BRDO та Міністерством економіки.

Тепер люди, які мають власну справу, можуть за допомогою комп'ютера отримати сертифікат, ліцензію, висновок, рішення, посвідчення чи дозвіл. Послуга стане у нагоді:

  • підприємцям, яким потрібна ліцензія на ведення бізнесу;
  • підприємцям, які у зв'язку із військовим становищем змінили вид діяльності та їм необхідна ліцензія.
  • підприємцям, у яких закінчився термін дії дозвільних документів до введення воєнного стану.

Полегшить життя українцям: у “Дії“ з'явилась нова послуга для бізнесменів Щоб подати "еДекларацію" в "Дії", потрібно авторизуватись на порталі за посиланням https://diia.gov.ua/services/yedeklaraciya. Потім слід заповнити коротку анкету, вказати місце, де збираєтесь працювати, та обрати документ, який потрібно оформити.

Сформовану декларацію слід підписати електронним підписом.

Раніше повідомлялося, що Приватбанк попередив своїх клієнтів про шахраїв, які знайшли новий спосіб дурити українців. Зловмисники використовують додаток "Дія" та нібито пропонують державну допомогу переселенцям.