Нова пошта запустила довгоочікувану послугу і позбавила від необхідності ходити до відділення

Нова пошта запустила нову послугу, яка позбавить від необхідності зайвий раз відвідувати відділення поштової служби.

Нова пошта запустила довгоочікувану послугу і позбавила від необхідності ходити до відділення - today.ua

В Україні стрімко розвивається інтернет-торгівля, багато громадян країни замовляють товари в Мережі та оформляють доставку післяплатою. Раніше, щоб отримати гроші підприємцям доводилося приходити до відділення Нова пошта. Тепер кошти можна зарахувати на банківську карту.

У прес-службі Нової пошти розповіли, як отримати гроші за відправлення з післяплатою без необхідності відвідувати відділення перевізника.

"Щоб отримати кошти за накладений платіж від ваших клієнтів, немає потреби повертатися до відділення", - повідомили в Новій пошті.

Можливість отримання післяплати на карту можна оформити у відділенні Нової пошти при відправці, у бізнес-кабінеті або в мобільному додатку поштового оператора. Нова пошта запустила довгоочікувану послугу і позбавила від необхідності ходити до відділення Коли одержувач оплатить посилку, відправлену післяплатою, то більше вживати ніяких дій відправнику не доведеться. Потрібно лише дочекатися, коли кошти будуть зараховані на зареєстровану банківську карту. Як уточнили в Новій пошті, уможливити автоматичне зарахування післяплати на карту дозволило впровадження системи NovaPay.

Комісія за перерахування грошового переказу (післяплати) становить 2% - 20 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нова пошта змінила правила відправки посилок. Що потрібно знати клієнтам пошти?