Нова пошта розповіла українцям, як захиститися від нової схеми обману через електронні листи

Автор: Шевченко Лилия

Один з найбільших поштових операторів України Нова пошта попереджає своїх клієнтів про те, що останнім часом почастішали випадки обману людей через розсилку електронних листів. Шахраї намагаються отримати доступ до конфіденційних даних українців, прикриваючись нібито рекламною компанією Нової пошти.

Нова пошта розповіла українцям, як захиститися від нової схеми обману через електронні листи - today.ua

Як пояснює Нова пошта, на електронні адреси громадян України розсилають рекламну кореспонденцію від імені поштового оператора. У листах міститься інформація про те, що Нова пошта нібито дарує безкоштовні квитки на концерт, але для цього треба взяти участь у спеціальному розіграші.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українців просять не брати участі в сумнівних акціях, розіграшах та інших кампаніях, про які їм повідомляють в месенджерах або в електронних листах. Більш того, отримані на е-мейл листа не можна, навіть якщо в рядку "Відправник" вказано бренд Нова пошта. Якщо ж лист було відкрито, як можна швидше слід змінити пароль для входу в поштову скриньку. Нова пошта розповіла українцям, як захиститися від нової схеми обману через електронні листи Крім того, слід переконатися в тому, що захід дійсно проводить Нова пошта, для цього просто зайдіть на офіційний сайт транспортної компанії, там обов'язково буде повідомлятися про всіх розіграшах і акційні пропозиції.

Нагадаємо, раніше Нова пошта повідомила про розширення можливостей платіжної системи NovaPay. Які привілеї отримають користувачі?

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських