Нова пошта розширила можливості своєї платіжної системи NovaPay

Поштовий оператор України Нова пошта зробив величезний стрибок у розвитку. Платіжна система компанії стала першою в країні учасницею Visa і MasterCard, ніж відкрила для всієї країни величезні перспективи.

Нова пошта розширила можливості своєї платіжної системи NovaPay - today.ua

Якщо раніше платіжна система Нової пошти NovaPay використовувала технології міжнародних платіжних систем, але при посередництві банків-еквайрів.

Зараз приватна небанківська фінансова структура NovaPay стала повноцінним учасником міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard Як повідомили в прес-службі компанії Нова пошта, тепер NovaPay буде працювати з міжнародними платіжними системами (МПС) безпосередньо, без участі банків-посередників.

"Ставши учасником МПС Visa і MasterCard, NovaPay може тепер проводити прямі розрахунки, більш ефективно будувати технології обробки операцій, розширити функціонал мобільного застосування та онлайн-кабінету Нової пошти для наших клієнтів", - розповів генеральний директор ПС NovaPay Андрій Кривошапко.

Нова пошта розширила можливості своєї платіжної системи NovaPay Відзначимо, що влітку 2021 року Нова пошта почала співпрацювати з Державною адміністрацією залізничного транспорту Western Union. Завдяки цьому, українці отримали можливість відправляти і отримувати міжнародні грошові перекази.

Нагадаємо, Нова пошта оголосила про впровадження нових правил при роботі з клієнтами. Що зміниться в обслуговуванні відвідувачів відділень поштового оператора?