Нова грошова допомога: ПриватБанк виплатить українцям по 6600 грн від чеської організації

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк починає виплачувати грошову допомогу від чеської гуманітарної організації "Людина в біді". Багатоцільова фінансова підтримка передбачена для внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій, людей, у яких пошкоджено або зруйновано житло, які проживають поряд з лінією фронту, а також українців, які надали притулок для ВПО.

Нова грошова допомога: ПриватБанк виплатить українцям по 6600 грн від чеської організації - today.ua

У прес-службі ПриватБанку повідомили, що йдеться про допомогу у розмірі 2200 грн, яка виплачується протягом трьох місяців – до липня поточного року. Таким чином, українці можуть одержати по 6600 грн. Кошти нараховують на карти, які зареєстровані у Міністерстві соціальної політики через платіжну систему PrivatMoney. У разі відсутності рахунку у банку або якщо реквізити вказані неправильно, клієнти отримають SMS з номером грошового переказу.

Виплати через платіжну систему PrivatMoney з контрольним номером можна отримати у банкоматі у відділенні ПриватБанку, Приват24, ТСО, або за телефоном підтримки клієнтів 3700 – на карту ПриватБанку.

Нова грошова допомога: ПриватБанк виплатить українцям по 6600 грн від чеської організації

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

Запитання за програмою можна поставити операторам сall-центрів за телефоном гарячої лінії: 0 800 210 174. Також приймаються звернення на електронну адресу: [email protected].

Нова грошова допомога: ПриватБанк виплатить українцям по 6600 грн від чеської організації

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, чеська гуманітарна організація "Людина в біді" почала працювати в Україні з 2003 року. Після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів вона займається проектами в 23 регіонах країни. Благодійники надають гроші, продукти, промтовари, засоби гігієни людям, які постраждали від війни. Також можна розраховувати на допомогу у відновленні житла та психологічну підтримку.

Раніше стало відомо, що українці можуть отримати 1000 доларів від американського фонду "1К".