Грошова допомога: українські сім'ї отримають по 1000 доларів від американського фонду

Українці від початку повномасштабної війни отримують грошову допомогу від держави та міжнародних організацій. Стало відомо, що вони можуть розраховувати на 1000 доларів від американського фонду.

Грошова допомога: українські сім'ї отримають по 1000 доларів від американського фонду - today.ua

Різні благодійні організації з усього світу фінансово підтримуватимуть українців, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів 24 лютого. Наші співвітчизники мають можливість зареєструватися в програмі на отримання виплат від американської організації "1К". Про це повідомило видання Fast Company.

Кошти від благодійників із США може отримати будь-яка українська родина, яка постраждала від бойових дій у країні. Не має значення, чи залишилися громадяни на Батьківщині, чи виїхали за кордон. Також не враховується вік членів сім'ї. При цьому гроші отримають лише сім'ї, самотні особи не можуть розраховувати на підтримку.

За правилами програми, передбачено одноразову виплату в 1000 доларів. Організація не вимагає звітів чи чеків, тому кошти можна витратити на власний розсуд.

Грошова допомога: українські сім'ї отримають по 1000 доларів від американського фонду

Щоб зареєструватись на отримання допомоги, слід заповнити анкету за адресою: https://airtable.com/shrvfSCquvjgdEJPy. Попередньо необхідно підписатися на благодійну організацію у соціальних мережах і при цьому профілі всіх членів сім'ї мають бути відкритими, а не закритими. В іншому випадку заявки не розглядатимуться.

"1К" самостійно обирає, кому перерахувати гроші – правильне заповнення заявки не гарантує отримання фінансової допомоги.

Раніше повідомлялося, що Червоний Хрест виплачує українцям по 2500 та 16 000 гривень.

ДЖЕРЕЛОhttps://airtable.com/shrvfSCquvjgdEJPy