Пенсіонери отримають доплату від 300 до 579 гривень до пенсії: хто може розраховувати на гроші

В Україні пенсіонери отримують пенсії, розмір яких залежить від тривалості страхового стажу, зарплат, які вони отримували на роботі, віку та інших факторів. Стало відомо, хто із людей похилого віку може розраховувати на доплату у розмірі від 300 до 579 грн.

Пенсіонери отримають доплату від 300 до 579 гривень до пенсії: хто може розраховувати на гроші - today.ua

Жителька Чернівецької області залишила у Мережі звернення до співробітників Пенсійного фонду України. Вона поцікавилася, чи може її мати, якій у лютому виповнюється 75 років, розраховувати на надбавку до пенсії. Представники ПФУ відповіли, що вікові доплати нараховуються без особистих звернень пенсіонерів – процедуру автоматизовано.

Зазначено, що пенсіонерам у віці 70-75 років пенсії підвищують на 300 грн, у віці 75-80 років – на 456 грн, а 80-85-річним – на 579 грн.

Таким чином, чернівчанка може розраховувати на доплату 456 грн, проте ця сума незабаром збільшиться. Нагадаємо, що у березні в Україні очікується індексація пенсій. Стало відомо, що про розмір підвищення виплат повідомлять у лютому.

Пенсіонери отримають доплату від 300 до 579 гривень до пенсії: хто може розраховувати на гроші

Нагадаємо, що доплати за віком передбачені, якщо загальний розмір пенсії з урахуванням цільової грошової допомоги, надбавок, додаткових виплат залишається меншим за середню зарплату в Україні при відрахуванні страхових внесків. На даний момент це 10 340 грн.

Раніше повідомлялося, що літні українці, які не нагромадили страхового стажу в потрібному розмірі, не можуть розраховувати на пенсії. Для них передбачено невелику соціальну допомогу, яка видається на короткий період.

ДЖЕРЕЛОНа пенсии