Названо фахівця у сфері обслуговування, який отримує найвищу зарплату в Україні

Автор: Леся Ловіцька

В Україні після початку повномасштабної війни на ринку праці виникла криза – кількість вакансій зменшилась, а претендентів – збільшилася. На даний момент в державі дефіцит кваліфікованих кадрів. Стало відомо, який фахівець із сфери послуг має найвищу зарплату.

Названо фахівця у сфері обслуговування, який отримує найвищу зарплату в Україні - today.ua

За даними профільного порталу з працевлаштування Work.ua, максимальний заробіток серед обслуговуючого персоналу у інженера з гарантії. Такі фахівці отримують у середньому 27,5 тисячі гривень на місяць. До обов'язків співробітника входить організація роботи з гарантійного обслуговування, профілактики та ремонту машин, інструментів, приладів та іншого обладнання, проданих компанією. Працівнику потрібно збирати та систематизувати дані про дефекти, які виявляються у гарантійний період.

Максимальна кількість вакансій зосереджена у Києві – це традиційний показник. Найвищі зарплати отримують фахівці IT та менеджери.

За даними Опендатабот, у 2023 році найбільш затребуваними професіями в Україні є водії, кухарі, продавці, медики, бухгалтери та менеджери з продажу.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Є спеціальності, які мають попит, а конкуренція серед претендентів мінімальна. Це завідувачі аптек, лікарі-фахівці з УЗД, офтальмохірурги, оториноларингологи та електрослюсарі.

Названо фахівця у сфері обслуговування, який отримує найвищу зарплату в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мінімальна заробітна плата в Україні – у прибиральниці. Вони в середньому заробляють лише 8 тисяч гривень на місяць.

Раніше стало відомо, що зарплати багатьох українців збільшаться у лютому. Названо сфери економіки, в яких очікується збільшення доходу.