Нацбанк запустить нову систему платежів, яка буде контролювати всі грошові перекази в Україні

Автор: Шевченко Лилия

Національний банк України готує дуже важливе нововведення, яке торкнеться кожного жителя країни, де б він не знаходився. Після запуску нової і дуже потужної системи електронних платежів, абсолютно всі грошові перекази будуть проходити через неї.

Нацбанк запустить нову систему платежів, яка буде контролювати всі грошові перекази в Україні - today.ua

У НБУ повідомили про тестовий запуск нової системи електронних платежів (СЕП) на базі міжнародного стандарту ISO 20022, яка буде працювати 24 години на добу, сім днів на тиждень. Тестова СЕП відрізняється високим ступенем продуктивності, вона здатна одночасно і в автоматичному режимі виконувати величезну кількість операцій при обробці платежів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тестування СЕП почнеться вже восени 2021 року. До кінця жовтня до нової системи проведення платежів підключати державне казначейство, українські банки і Нацдепозитарій. Процес перевірки функціоналу і якості роботи СЕП триватиме майже рік. Нацбанк запустить нову систему платежів, яка буде контролювати всі грошові перекази в Україні В процесі тестової роботи нової системи платежів всі учасники повинні будуть внести всі необхідні зміни в регламенти роботи своїх систем автоматизації. Повноцінний запуск СЕП в Україні Національний банк запланував на 20 серпня 2022 року. Після цього абсолютно всі платежі і грошові перекази українців будуть проходити через СЕП.

Нагадаємо, раніше в Нацбанку розповіли, як будуть перевіряти доходи українців, які здійснюють покупки онлайн.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій