Нафтогаз заблокував дешевий тариф на газ

У Нафтогазі змушені були виправдовуватися за скасування дешевих тарифів на газ в літній період. Українських споживачів позбавили права вибору і перевели на тарифи за усередненою ціною.

Нафтогаз заблокував дешевий тариф на газ - today.ua

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" заблокувала "Місячний тариф" на газ для населення. На всіх абонентів перевели на річний "Фіксований тариф", що не дозволяє економити на оплаті за газ в літній період.

На питання одного зі своїх абонентів, чому немає можливості підключитися до "місячного тарифу" за газ, в Нафтогазі заявили, що відключили даний вид тарифікації. Газопостачальна компанія вирішила зосередитися "Фіксованому" тарифному плані.

"На даний момент ГК« Нафтогаз України »зосередилася виключно на« Фіксованому »тарифному плані, щоб зберегти позицію цінового лідера і забезпечити своїм клієнтам одну з найбільш вигідних цін на газ протягом року", - пояснили в Нафтогазі.

Нафтогаз заблокував дешевий тариф на газ У той же час, в компанії тривають робота по розробці нових пропозицій для абонентів, які будуть запущені найближчим часом. Стежити за зміни в тарифах пропонують на сайті Нафтогазу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нафтогаз удвічі завищує вартість газу для населення. Що дозволяє газопостачальної компанії отримувати надприбуток?