Нафтогаз повідомив, як достроково отримати рахунок за газ та оплатити комунальну послугу

Газопостачальна компанія Нафтогаз повідомила українців, як отримати рахунок за газ достроково та сплатити комунальну послугу. Це можна зробити простим способом через Інтернет.

Нафтогаз повідомив, як достроково отримати рахунок за газ та оплатити комунальну послугу  - today.ua

"Нафтогаз" продовжує отримувати численні питання від українців, для яких став "постачальником останньої надії". Багато хто не одразу розібрався, куди вносити плату за послуги – новому оператору чи облгазам. Одна із клієнток поставила питання, яке стосувалося оплати за газ. Вона поцікавилася в соцмережі Facebook, як швидше дізнаватися про нараховану плату за газ.

У прес-службі компанії повідомили, що представники компанії надсилають паперові рахунки після 20 числа кожного місяця. Однак онлайн-платежі доступні набагато швидше - після 12-го числа. При цьому їх можна навіть не роздруковувати - тільки переглядати і відразу ж оплачувати.

"Щоб отримати рахунки швидше та зручніше і не чекати листоноші, ми радимо користуватися нашими онлайн-сервісами. Сформувати платіжки та сплатити їх можна за кілька хвилин в особистому кабінеті на нашому сайті gas.ua або в чат-боті GASUA в Viber або Telegram", - зазначили в організації.

Платіжку від Нафтогазу можна роздрукувати у терміналах EasyPaу. Для цього потрібно у верхній частині екрана терміналу ввести слово "Нафтогаз" та послугу "Нафтогаз (рахунок на оплату).

Також треба обрати послугу в категорії "Комунальні платежі". Далі потрібно ввести номер особового рахунку та вказати прізвище клієнта, на якого він оформлений.

Нафтогаз повідомив, як достроково отримати рахунок за газ та оплатити комунальну послугу Система на екрані повинна відобразити деталі вказаного рахунку. Його паперову версію можна отримати, натиснувши вкладку "Друк", після чого забрати платіжку під екраном терміналу.

Раніше українцям пообіцяли здешевлення комуналки. Названий спосіб платити за електрику вдвічі менше.