Нафтогаз повідомив, як достроково отримати рахунок за газ та оплатити комунальну послугу

Автор: Леся Ловіцька

Газопостачальна компанія Нафтогаз повідомила українців, як отримати рахунок за газ достроково та сплатити комунальну послугу. Це можна зробити простим способом через Інтернет.

Нафтогаз повідомив, як достроково отримати рахунок за газ та оплатити комунальну послугу  - today.ua

"Нафтогаз" продовжує отримувати численні питання від українців, для яких став "постачальником останньої надії". Багато хто не одразу розібрався, куди вносити плату за послуги – новому оператору чи облгазам. Одна із клієнток поставила питання, яке стосувалося оплати за газ. Вона поцікавилася в соцмережі Facebook, як швидше дізнаватися про нараховану плату за газ.

У прес-службі компанії повідомили, що представники компанії надсилають паперові рахунки після 20 числа кожного місяця. Однак онлайн-платежі доступні набагато швидше - після 12-го числа. При цьому їх можна навіть не роздруковувати - тільки переглядати і відразу ж оплачувати.

"Щоб отримати рахунки швидше та зручніше і не чекати листоноші, ми радимо користуватися нашими онлайн-сервісами. Сформувати платіжки та сплатити їх можна за кілька хвилин в особистому кабінеті на нашому сайті gas.ua або в чат-боті GASUA в Viber або Telegram", - зазначили в організації.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Платіжку від Нафтогазу можна роздрукувати у терміналах EasyPaу. Для цього потрібно у верхній частині екрана терміналу ввести слово "Нафтогаз" та послугу "Нафтогаз (рахунок на оплату).

Також треба обрати послугу в категорії "Комунальні платежі". Далі потрібно ввести номер особового рахунку та вказати прізвище клієнта, на якого він оформлений.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нафтогаз повідомив, як достроково отримати рахунок за газ та оплатити комунальну послугу Система на екрані повинна відобразити деталі вказаного рахунку. Його паперову версію можна отримати, натиснувши вкладку "Друк", після чого забрати платіжку під екраном терміналу.

Раніше українцям пообіцяли здешевлення комуналки. Названий спосіб платити за електрику вдвічі менше.