Нафтогаз з 1 грудня підвищить тарифи на газ до 30 гривень за кубометр

Компанія Нафтогаз попередила частину своїх абонентів щодо підвищення тарифів на газ з 1 грудня 2021 року. 457 тисячам українських сімей доведеться платити за блакитне паливо чотири рази дорожче, ніж раніше.

Нафтогаз з 1 грудня підвищить тарифи на газ до 30 гривень за кубометр - today.ua

Нафтогаз здійснює також функції постачальника "останньої надії" (ПОН), послугами якого сьогодні користуються 457 тисяч українських споживачів. З 1 грудня 2021 року для абонентів цієї категорії Нафтогаз підвищить тарифи на газ більш ніж у чотири рази – понад 30 гривень за один кубометр блакитного палива.

У прес-службі Нафтогазу нагадали, що абоненти ПОН можуть уникнути таких значних переплат за газ, але для цього необхідно укласти договір із будь-яким із постачальників газу в Україні, включаючи Нафтогаз.

Нафтогаз з 1 грудня підвищить тарифи на газ до 30 гривень за кубометр У компанії нагадали, що 30 листопада 2021 року в Україні закінчився термін дії ухвали про знижену фіксовану ціну на газ для абонентів постачальника "останньої надії". З 1 грудня тариф на газ для них диктуватиме ринок.

Нагадаємо, Нафтогаз запровадив нові правила продажу газу для побутових споживачів. Що зміниться для українців із 1 грудня?