Lifecell запустив бюджетний тариф, який вигідніше, ніж у Київстар і Vodafone

Оператор стільникового зв'язку lifecell пропонує українцям можливість заощадити значні кошти з бюджетним тарифом. Подібних умов і пакетів послуг немає ні у одного з мобільних операторів в Україні.

Lifecell запустив бюджетний тариф, який вигідніше, ніж у Київстар і Vodafone - today.ua

Українцям, які не хочуть платити до 200 гривень на місяць за можливість дзвонити і користуватися інтернетом, lifecell пропонує бюджетний, але дуже зручний тариф "Просто Лайф". Бюджетний пакет послуг від lifecell обійдеться всього лише в 70 гривень за чотири тижні.

При цьому, власник "Просто Лайф" отримає 5 ГБ швидкісного мобільного інтернету, 250 хвилин безкоштовних дзвінків на інші номери в межах України, а також повний безліміт на спілкування і дзвінки всередині мережі lifecell.

Абоненти lifecell, які підключать самий бюджетний тариф, зможуть безлімітно використовувати додаток "Дiя". А якщо оплатити даний тарифний план на 6 або 12 місяців вперед, то можна отримати знижку в розмірі 10% і 15% відповідно. Для цього необхідно скористатися послугою "Тарифна підписка". Lifecell запустив бюджетний тариф, який вигідніше, ніж у Київстар і Vodafone Підключити тариф з абонплатою 70 гривень на 4 тижні можуть нові клієнти, які переносять номер на lifecell. Діючі абоненти зможуть зареєструвати свій номер, для них плата за пакет послуг складе 80 гривень. Іншим клієнтам lifecell тариф "Просто Лайф" обійдеться в 90 гривень на чотири тижні. Варто зазначити, що подібні пакети послуг від Київстар за ціною стартують від 135 грн/міс, Vodafone - 125 грн/міс.

Нагадаємо, Monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту. Як скористатися унікальною пропозицією?