Monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту

Спільними зусиллями monobank і lifecell підготували для українців можливість придбання віртуальної SIM-карти. Про переваги, які отримають клієнти банку завдяки e-Sim від lifecell, розповів Олег Гороховський.

Monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту - today.ua

За словами співзасновника monobank Олега Гороховського, в додатку банку вже тестується можливість підключення е-sim від lifecell. До кінця жовтня 2021 року придбати віртуальну SIM-карту в додатку monobank зможе будь-хто.

По суті, e-sim - це вбудована SIM-карта. Для неї не потрібен слот в смартфоні, як для звичайної фізичної карти. На базі однієї віртуальної SIM-карти власник зможе підключити відразу декілька телефонних номерів (від двох до десяти, в залежності від установок виробника гаджета).

Цифровий номер можна використовувати із запропонованих, а можна за допомогою спеціального конструктора скласти свій, комфортний для запам'ятовування, номер телефону. Це важливо, оскільки кожен раз потрібно буде вибирати, яку карту використовувати. Віртуальна SIM-карта вважається набагато більш надійною, ніж фізична.

Monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту

"Крім випадкового номера ви можете вибрати хороший запропонований номер або підібрати підходящий в конструкторі", - зазначив співзасновник monobank.

Олег Горохівський зазначив, що купити віртуальну SIM-карту можна буде прямо в додатку monobank за 150 гривень, які потім будуть повернуті у вигляді кешбек. Крім того, на рахунку e-sim буде 150 гривень для оплати тарифу. Фактично витрачені на покупку віртуальної карти гроші будуть повернуті власнику.

Нагадаємо, monobank і ПриватБанк звинуватили в руйнуванні бізнесу українців.