Крупного виробника молочки в Україні визнають спонсором війни: від якої продукції краще відмовитися

Автор: Леся Ловіцька

Французька компанія Danone поповнить список міжнародних спонсорів війни. Стало відомо, що власниками підприємств в Україні, як і раніше, є росіяни.

Крупного виробника молочки в Україні визнають спонсором війни: від якої продукції краще відмовитися  - today.ua

Як повідомив УНН, НАЗК розширить список міжнародних спонсорів російсько-української війни. Danone залишилась працювати на російському ринку.

За інформацією даних Youcontrol, компанія "Галактон", яка входить до фінансово-промислової групи "Данон Україна", на 95% належить "Данон Росія". Вона, у свою чергу, ще у жовтні 2022 року потрапила під українські санкції.

"Галактон" володіє Кременчуцьким міськмолокозаводом, який є основним виробництвом продукції Danon в Україні, тому що херсонський завод компанії припинив роботу після повномасштабного вторгнення рашистів.

Популярні зараз

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Аналітики повідомили, як зміняться ціни на продукти харчування в Україні

Друга компанія – ТОВ Данон на 99,9% належить французькій компанії та її очолює той же керівник, що й "Галактон" – Григорій Лисак. Він володіє "Юнімілком", яка на 99,9% належить російській "Данон Трейд". Компанія розташована за тією ж адресою, що і ТОВ "Данон". Таким чином, можна зробити висновок, що "Данон Україна" досі належить громадянам РФ.

Крупного виробника молочки в Україні визнають спонсором війни: від якої продукції краще відмовитися

Danone не залишила російський ринок, хоча заяви про це звучали ще минулої осені – за кілька днів до того, як Україна запровадила санкції проти російського представництва Danone.

Крупного виробника молочки в Україні визнають спонсором війни: від якої продукції краще відмовитися

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

ЗМІ повідомляли, що Danone планувала відмовитися від використання у Росії глобальних брендів, серед яких Actimel, Activia, Alpro та інші. Можуть розширити асортимент локальних брендів "Растішка", "Простаквашино", "Тьома".

Раніше до списку міжнародних спонсорів війни увійшли угорський OTP Bank, який продовжує працювати в Росії та Україні, та торгова мережа Metro, яка також підтримує окупантів.

Головне